Dobrým zvykom v Smelly Cat sa stala každodenná možnosť stretnúť návštevníkov rôznych kultúr a končín sveta. Od jedného stola tak často zaznievala slovenčina, angličtina i francúzština naraz.

Ľudí spájali ich podobné názory a zážitky, spontánne vznikali nové priateľstvá, viedli sa horlivé diskusie a spriadali sa plány, ktoré sa často ďalej rozvíjali aj mimo našich stien. Každý večer prinášal možnosť spoznať novú kultúru a odísť o niečo bohatší. Túto nepísanú tradíciu sme sa rozhodli vyšperkovať. Chceli sme, aby sa návštevy našich turistov a zahraničných hostí neskončili len pri pohári vína.

Sme presvedčení, že Košice si zaslúžia kvalitný hostel. Ubytovanie v centre tak krásneho mesta v spojení s kvalitnou stravou a kultúrou na jednom mieste tu rozhodne chýba.

Hostel Smelly Cat sa preto stane unikátom. Ponúkne bezpečné, útulné a štýlové bývanie priamo v srdci mesta, komfort reštaurácie s celodennou ponukou a bar či kaviareň s množstvom podujatí a príjemnou atmosférou. S kapacitou 35 lôžok privítame každého, od low – cost cestovateľov po Európe, biznismenov na služobnej ceste, i skupinu stredoškolákov na školskom výlete. Urobíme všetko pre to, aby sa u nás každý návštevník cítil dobre a šíril zážitok z pobytu u nás ďalej.

Boli ste už niekedy na vysokohorskej chate?
Pocit, keď sa ocitnete mimo civilizácie, mobilného signálu a všetkých starostí, necháte sa pohltiť prírodou a v kruhu priateľov trávite večer príjemnými rozhovormi, chceme preniesť aj do duše nášho hostela. Každý, kto už niečo podobné zažil, vie presne, o čom hovoríme. Ak nie, čakáme Vás na Hlavnej 100. Už čoskoro…:)